Moje doświadczenie

W zakładce O MNIE  dowiesz się jakim jestem człowiekiem i jakimi wartościami się kieruję. Tutaj przedstawię Ci się od strony profesjonalnej.

Jestem terapeutką i dyplomowanym dietetykiem oraz założycielką i prezesem FUNDACJI AŻ SOBIE ZAZDROSZCZĘ. W ramach fundacji prowadzę warsztaty dietetyczne i sportowe dla dzieci i dorosłych.

Współpracuję z klubami sportowymi gdzie uczę małych sportowców zasad zdrowego odżywiania. Pokazuję rodzicom i dzieciom jak wygląda skład kupowanych przez nich produktów.

W szkołach wykładam na temat dietetyki, odżywiania, wpływie social media na akceptację ciała oraz o zaburzeniach odżywiania. Są to zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz rodziców.

Udzielam się również charytatywnie w takich instytucjach jak Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, prowadząc warsztaty dla osób wykluczonych społecznie.

Organizowałam dla Oddziału Onkologii szpitala Szpitale Pomorskie Sp. z o.o. w Gdyni warsztaty piękna dla kobiet po chemioterapii . Zorganizowałam charytatywny pokaz mody, w którym modelkami były piękne kobiety. Nie tylko zawodowe modelki. Promuje w ten sposób różnorodność oraz ciało pozytywność.

Jestem autorką książki „Uwolnij się! Poradnik eks bulimiczki”.

Dyplom dietetyka zdobyłam w Akademii Dietetyki.

Ukończyłam kurs terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach I stopnia w CENTRUM TERAPII SKONCENTROWANEJ NA ROZWIĄZANIACH „CTSR”

Jestem studentką psychologii na Uniwersytecie SWPS w Sopocie.

Przeprowadziłam ponad 600 godzin terapii ta liczba zwiększa się z dnia na dzień. Przestudiowałam wiele badań i książek na temat zaburzeń odżywiania. Od 2013 roku pracuję z osobami chorymi na zaburzenia odżywiania